UA RU EN

Архітектурне бюро "ЮНАКОВ ТА ПАРТНЕРЫ"

YUNAKOV ARCHITECTS

.


Ласкаво просимо в YUNAKOV ARCHITECTSАрхітектурне бюро "Юнак і ПАРТНЕРИ" входить до групи проектних компаній під загальним брендом YUNAKOV ARCHITECTS, заснованих архітектором Сергієм Юнакова

СЕРГІЙ ЮНАКОВ
•  заслужений архітектор України
•  лауреат державної премії
•  член-кореспондент Академії Архітектури
•  член президентської ради Національної спілки архітекторів
•  професор кафедри Теорії архітектури КНУБА

Сфера діяльності YUNAKOV ARCHITECTS - створення архітектури та інтер'єрів будівель і споруд містобудування, житлової та комерційної нерухомості для приватних і корпоративних клієнтів.

YUNAKOV ARCHITECTS має 30 років досвіду роботи в сфері архітектури та дизайну. Це дозволяє команді архітектурного бюро розробляти проекти будь-якого масштабу. Команда високопрофесійних архітекторів і проектувальників бере на себе всі турботи т створення концепції до її реалізації
.
YUNAKOV ARCHITECTS відрізняє:
•  поєднання інноваційних підходів з класичною школою
•  наступність поколінь
•  иисока кваліфікація і великий досвід роботи

YUNAKOV ARCHITECTS застосовує в роботі найсучасніші технології проектного управління. Використання чіткої структури ефективних бізнес-процесів забезпечує виконання проектів в необхідний термін і з високою якістю

263
Реалізованих проектів
47
Архітектурных нагород
62
Співробітників
135
Підрядників та партнерів
ІСТОРІЯ

Юнаков Сергій Федорович здобув освіту в Київському інженерно-будівельному інституті, нині Київський національний університет будівництва і архітектури, в 1970-1976 р.

Після закінчення інституту в 1976 р був прийнятий на роботу архітектором в державний інститут «Київпроект» - один з кращих проектних інститутів Радянського Союзу (нині ПАТ «Київпроект»).

У 1987 р призначений головним архітектором проектів (ГАП).

У 1991 році С.Юнаков отримав від Союзу архітекторів України право на самостійну творчу діяльність на території України і створення свого проектного бюро.

У 1992 році С.Юнаков відкрив Колективне підприємство «Творча архітектурна майстерня« С.Юнаков »спільно зі Спілкою архітекторів України. (КПТАМ «С.Юнаков»)

У 1993 році С.Юнаков створив комплексну майстерню №19 (в складі Київпроекту), яка займалася проектуванням забудови району центрального залізничного вокзалу.

У 1998 році на базі майстерні №19, Юнаков створив і очолив Управління «Київпроект 6», головним завданням якого було проектування об'єктів району центрального залізничного воказала.

У 2000 році С. Юнаков заснував Приватне Преприятие «А.С.Ф».

У 2001 році С. Юнаков заснував Приватне Преприятие «Архітектурна студія «С.Юнаков»

У 2002 році С.Юнаков спільно з І. Федорець учрелілі Товариство з обмеженою відповідальністю «Астарта».

У 2005 році КПТАМ «С.Юнаков» перереєструвалося в приватне підприємство «Творча майстерня «С.Юнаков» і перейшло в особисту власність С.Юнакова.

У 2005 році всі ці компанії об'єдналися під загальним брендом YUNAKOV Architecture & Construction.


Федір Юнаков:

Федір Юнаков закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури в 2003 році і працює разом з батьком в сімейному бізнесі. В даний час є головним архітектором групи компаній Yunakov Architecture & Construction.

КЕРІВНИЦТВО
 • Find on

  Сергій Юнаков

  Засновник

 • Find on

  Ірина Федорець

  Виконавчий директор

 • Find on

  Федір Юнаков

  Головний архітектор

 • Find on

  Наталія Федорець

  Менеджер проекту

НАГОРОДИ

За 28 років плідної роботи компанія YUNAKOV ARCHITECTS отримала більше 47 нагород в різних областях архітектури, містобудування та дизайну

Серед них державні нагороди в області Містобудування та 1е місця в номінаціях "дизайн інтер'єру".

Все це результат роботи злагодженої команди професіоналів і сформованих архітектурних традицій!

.


Готові замовити проект ?
Зв'яжіться з нами

Контакти