UA RU EN

YUNAKOV ARCHITECTS

Проект житлового комплексу "Пори року. Літо"

>
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ:

Житловий комплекс "Пори року. Літо"

Житловий комплекс «Пори року. Літо» Астана, Казахстан:
Замовник - найбільша інвестиційно-будівельна компанія Казахстану - BI Group. Договір з на розробку проектної документації для будівництва житлового комплексу.
Загальна площа 127,5 тис кв.м.
Концепція - ТОВ «Астанагражданпроект»
Архітектурні рішення - YUNAKOV ARCHITECTS
Конструктивні та інженерні рішення - КОМАТЕК

Об'єктом проектування є житловий комплекс «Літо», що складається з чотирьох 23 -поверхових секцій, трьох 15-поверхових секцій, однієї 9-поверсі секції, однією 1-поверхової і трьох 2-поверхових вставок між секціями і підземного паркінгу.
В роботі над цим об'єктом ми застосували технологію інформаційного моделювання об'єктів будівництва (BIM) за допомогою програмного комплексу Allplan.
Технологія BIM (Інформаційне Моделювання Будівель) передбачає побудову однієї або декількох точних віртуальних моделей будівлі в цифровому вигляді. Використання моделей полегшує процес проектування на всіх його етапах, забезпечуючи більш ретельні аналіз і контроль. Будучи завершеними, ці комп'ютерні моделі містять точну геометрію конструкції і всі необхідні дані для закупівлі матеріалів, виготовлення конструкцій та виробництва будівельних робіт. (Handbook of BIM (Істман, Тайхольц, Сакс і Лістон, 2011 г).
Інформаційні моделі будівель - це спільний ресурс інформації про об'єкт, базовою функцією якого є забезпечення можливості колективної роботи над проектом всіх з ацікавлених осіб.

  • Дата : 08.05.2017
  • Статус : Реализован
  • Адреса : Казахстан, м.Астана
Замовити проект