UA RU EN

YUNAKOV ARCHITECTS

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ ОФІСІВКомпанія YUNAKOV ARCHITECTS проектує дизайн інтер'єрів офісів. Розробка дизайну офісу призначена для створення обстановки, що сприяє ефективній роботі персоналу, що викликає у співробітників позитивні емоції, що забезпечує зручність і комфорт

Дизайн інтер'єру офісів повинен вирішувати цілий комплекс питань, забезпечуючи рішення базових задач в двох основних напрямках:
•   Забезпеченні ефективності роботи персоналу шляхом підвищення його працездатності, поліпшення емоційного і фізичного стану;
•   Створення позитивного іміджу комерційної структури в особі потенційних клієнтів і співробітників, ділових партнерів і просто випадкових відвідувачів. позитивний імідж компанії в свою чергу безпосередньо впливає на ефективність переговорів або продовження взаємовигідного співробітництва.

Тому дизайн інтер'єру офісів, розробкою якого повинні займатися професійні дизайнери, повинен сприяти формуванню ділової та енергійної атмосфери в офісних приміщеннях. З цією метою виконується ефективне зонування простору.

Дизайн інтер'єру офісів передбачає ефективне зонування офісного простору, при цьому основних зон існує декілька:
•   робоча зона (призначена для оптимальної, комфортним і безпечним роботи персоналу);
•   зона відпочинку (використовується для забезпечення відпочинку співробітників і прийому їжі);
•   зона приймальні і переговорної (основне функціональне призначення даних зон полягає в необхідності забезпечення комфортних умов для відвідувачів і ділових партнерів при проведенні переговорів);
•   зона керівників топ ланки (дизайн інтер'єру кабінетів топ менеджерів, перш за все, повинен бути орієнтований на формування позитивного іміджу та візуальне позначення успішності комерційної діяльності компанії).

При цьому дизайн інтер'єру офісу розробляється з урахуванням безлічі параметрів, починаючи від вибору і виготовлення офісних меблів на замовлення і закінчуючи розташуванням інженерних комунікацій, починаючи стильовим рішенням і закінчуючи кольоровою палітрою.

Ціна Обговорюється індвідіуально

ГОТОВІ ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ ?