UA RU EN

YUNAKOV ARCHITECTS

Проект кондитерської фабрики ROSHEN у Винниці

>
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ:

КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА ROSHEN

Кондитерська фабрика «Roshen» - не просто провідний виробник кондитерських виробів на пост-радянському просторі, а й піонер по впровадженню передового європейський досвід, як у виробничу, так і в адміністративну сфери діяльності. І стосується це не тільки внутрішнього змісту компанії, але його зовнішніх проявів.

Яскравим прикладом такого прояву є проект реконструкції адміністративної будівлі кондитерської фабрики, яке розташоване прямо на в'їзді в місто Вінниця. Будинки - візитної картки міста Вінниця. Будинки - візитної картки фабрики «Roshen».

Архітектурному бюро YUNAKOV було надано свого роду «карт-бланш» на реалізацію найцікавіших, і як наслідок несподіваних ідей. Єдиною умовою було - вже існуючий технологічний проект.

Основна ідея - це яскравий, але в той же час доречний і гармонує із зовнішнім оточенням фасад будівлі. У будь-яку погоду, в будь-який час року - радісний настрій, як для співробітників «Roshen» так і місцевих жителів. Такий собі пам'ятник гормону радості серотоніну. Адже головна ідея полягала в тому, що все, що пов'язано з фабрикою «Roshen», від смачного шоколаду, до зовнішнього вигляду будівлі - апріорі не може не нести радості і задоволення!

Особливо слід відзначити соціальну значимість, як самого об'єкта, так і прилеглої території. Багато зусиль було кинуто на оформлення території біля будівлі - адже це територія громадського призначення. Все що робилося - робилося для людей. В тому числі тут планується проведення часу рекламних акцій нової продукції.

  • Дата : 26.05.2013
  • Статус : Реализован
  • Адреса : Україна, Винниця, ул. Липовецкій, 12
Замовити проект