UA RU EN

YUNAKOV ARCHITECTS

Концепція багатофункціонального комплексу

>
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ:

Концепція розвитку багатофункціонального житлового кварталу

Концепція багатофункціонального комплексу розроблялась в межах проспекту Перемоги, по вул. Чистяківській та вул. Дружківській у Святошинському районі м. Києва. Загальна площа ділянки 22 га.

В нашому варіанті майбутнього розвитку даної території ми пропонуємо умовно хаотичну забудову.

Філософія проекту заключається в збереженні історично сформованих напрямків руху мешканців даного кварталу, що формують композиційні осі: перша починає свій рух від станції метро, походе через прохідну, вливається в парк та завершується вуличним амфітеатром. Ця вісь перетинається з іншою - алеєю каштанів. На алею виходять магазини, кафе, ресторани, салони краси, офісні приміщення тощо.

Також на території комплексу передбачена школа та декілька вбудованих дитячих садочків.

Житлова забудова розташована на закритій території, яка налаштовує мешканців на відпочинок. Розробляючи проект ми прагнули створити житловий двір, який став би органічною частиною комплексу. Продуманий благоустрій та ландшафтний дизайн перетворює закритий простір у власний парк, куди не турбуючись можна відправити на прогулянку дітей. Парк розділений доріжками та майданчиками на різні зони.

Рух транспорту в житловій частині комплексу відсутній. Ми говоримо «НІ» стихійній парковці, що краде такий дорогоцінний простір у пішоходів . Внутрішня територія комплексу, будучи захищеною від шуму та пилу, створена виключно для відпочинку мешканців. В комплексі передбачено декілька підземних паркінгів та місця для тимчасового зберігання автомобілів.

  • Дата : 25.11.2017
  • Статус: Проект
  • Адреса: Україна, м. Львів
Замовити проект