UA RU EN

YUNAKOV ARCHITECTS

Проект багатофункціонального житлового комплексу, Черкаси

>
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ:

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС

Головна ідея житлового комплексу - створення комфортного середовища проживання на всіх рівнях, від квартир і до інфраструктури, з пропорційними людині масштабами просторів і будівель.

Філософія комплексу передбачає об'єднання мешканців навколо громадського просторого озелененого простору з майданчиками для відпочинку, прогулянок, спорту при збереженні інтимності власного квартирного простору. При цьому вбудовані приміщення перших поверхів повинні забезпечити мешканців гідним рівнем комфорту, в них можливо розміщувати магазини, бари, кафе, тренажерні зали, бібліотеку, аптеку, приміщення для роботи з дітьми і тд. На території комплексу передбачено будівлю для дитячого дошкільного закладу. Крім того, передбачено будівництво спортивного комплексу з плавальним басейном, універсальним спортзалом, скалодромом, тиром, шаховим клубом.

За ступенем комфортності передбачається житло першої категорії, рівень середнього класу. Для забезпечення комфортності проживання прийнята планування житлових груп невеликими дворами, з розміщенням в них дитячих майданчиків.Дев'ять житлових груп об'єднуються просторій зеленій пішохідно-прогулянкової зоною, на яку орієнтовані вбудовані приміщення, розташовані на перших поверхах.

Житлові секції різновисокі, висотою 3-5 поверхів, що забезпечує інсоляцію квартир і дворових просторів і дозволяє гармонійно вирішити силует забудови. Характерне рішення фасадів будівель, поєднання житлових і громадських споруд, містобудівний акцент у вигляді вежі з годинником дозволяють створити образ житлового комплексу , що запам'ятовується.

Архітектурно-планувальне рішення житлового комплексу передбачає закритий для автомобілів внутрішній простір. На територію комплексу можуть заїжджати тільки спецавтомобілі і, при необхідності, таксі. Стоянки для автомобілів мешканців і гостей запроектовані надземні уздовж під'їзних до комплексу проїздів з дотриманням радіусів доступності.

Площа вбудовано-прибудованих приміщень 10000м2
Площа двоповерхового дитячого дошкільного закладу 2000м
Площа спорткомплексу 4500м2
Кількість паркувальних місць на стоянках 470
Площа озеленення 6500м2

  • Дата : 2022
  • Статус : Розробка концепції
  • Адреса : м.Черкаси, Україна <
  • Автори : Юнаков Федір, Юнаков Сергій
Замовити проект