UA RU EN

YUNAKOV ARCHITECTS

Готель Редіссон 5* в Буковелі

>
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОМТІ:

Готель РЕДІССОН 5* в Буковелі

У 2009 році архітектурна майстерня YUNAKOV ARCHITECTS виграла тендер на генпроектування готелю РЕДІССОН і відразу приступила до роботи.
Готель розрахований на 252 номери. У самому комплексі передбачені кілька високотехнологічних ресторанів, нічний клуб, сигарна, велика СПА зона з басейнами, кілька конференц залів, казино, магазини спортивного спорядження і великий підземний паркінг. Особливо вражаюче виглядає многосветним, респектабельне лобі з камінним залом і баром з видом на карпатські гори. Над проектом працювала ціла команда українських та іноземних фахівців.
Об'єм готельного комплексу вирішено в різних відмітках, завдяки чому вишуканими терасами спускається вниз по схилу. На самих терасах знаходяться літні зони ресторанів, СПА і лобі, а внутрішній двір, має експлуатуватися зелену покрівлю з пагорбами.
Готель знаходиться на значному рельєфі в сейсмічній зоні. З цього, весь конструктив і технологія комплексу були запроектовані з усіма необхідними вимогами.
Найскладніше в проектуванні було, витримати чіткі вимоги оператора. Абсолютно все, від розміру готельного номера до ручки вхідних дверей, було прописано в бренд-буку РЕДІССОН, і перед початком робіт проектувальникам довелося всі ці стандарти вивчити. Так само складність була в поєднанні українських будівельних норм з нормами оператора, але всі ці завдання були успішно вирішені.
Завдяки професіоналізму команди проектувальників, служби замовника і підрядників вдалося реалізувати самий знаковий готель в Буковелі. Який став не просто візитною карткою Буковеля але і найкомфортнішим місцем відпочинку в Карпатах.

  • Дата : 08.05.2017
  • Статус : Реалізовано
  • Адреса : ГК "Буковель"
Замовити проект